Nowa droga, nowy singiel, nowa płyta – Bon Jovi „This House Is Not For Sale”

Bon Jovi poświęciłam już cały wpis, ale jako że stara miłość nie rdzewieje, chciałabym podzielić się radością, jaką sprawiły mi najnowsze  wieści.

21 października tego roku ukarze się czternasty album zespołu zatytułowany „This House Is Not For Sale” – wyraźnie odbicie się od dna po tym, jak w 2013 roku zespół opuścił gitarzysta Richie Sambora. Bałam się, że bez niego Bon Jovi mimo wszystko nie będzie już takie samo. W zeszłym roku ukazała się co prawda płyta „Burning Bridges”, ale w dużej mierze były to po raz pierwszy nagrane, lecz stare piosenki, które nadal przypominały fanom o Richiem.

Na szczęście kilka dni temu wydany został pierwszy singiel o tym samym tytule, co nadchodzący album. I fani odetchnęli, bo „This House Is Not For Sale” jest jednocześnie zapewnieniem zespołu o jedności i sile oraz powrotem do korzeni. Phil X chyba na stałe zastąpił Richiego i robi to świetnie, jako członek zespołu został też wreszcie zaakceptowany basista Hugh McDonald. Cóż więcej mogę napisać, singla świetnie się słucha, tekst w fantastyczny sposób nawiązuje do obecnej sytuacji zespołu – który nie jest na sprzedaż, bo członkowie zbudowali go własnymi siłami. Im dłużej słucham tej piosenki, tym bardziej jestem dumna, że moi ukochani muzycy potrafią mimo zmian trzymać się razem.

Panie i panowie, przed Wami nowy singiel!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *